Masz pomysł na wspólny projekt? Napisz do nas!

czytaj dalej

Kim jesteśmy?

Umms wyrasta ze świadomości tego, że media i technologie coraz częściej są w centrum naszego życia. Dzieci od najmłodszych lat korzystają z nich w domu i szkole. Wykorzystują jako narzędzie komunikacji z rodziną i przyjaciółmi. Dokumentują własne życie i tworzą cyfrowe treści. Coraz więcej naszych aktywności znajduje się w Internecie. A to powoduje zmiany w naszych umiejętnościach społecznych, ciałach, zachowaniach, sposobie myślenia o świecie, a nawet rytmie dnia.

Zadaniem Umms jest wspieranie świadomego łączenia świata wirtualnego i rzeczywistego. Pokazanie w jaki sposób budować równowagę między nimi.

Odpowiadamy na pytania, rozwiewamy wątpliwości oraz obalamy mity związane z tym, że technologia odgrywa w naszym życiu coraz większą rolę.

Umms pokazuje w jaki sposób zarządzać rytmem technologii oraz procesami zmian w domu i szkole. Rozwiewa wątpliwości wychowawcze. Mówi o tym w jaki sposób używać technologii w sposób świadomy – tak żeby korzystanie z niej przynosiło jak najwięcej pożytku wszystkim dookoła. I w końcu pochyla się nad kłopotami i wątpliwościami które pojawiają się w dzisiejszym świecie w związku z używaniem tak zwanych nowych mediów.

piszą dla nas

Aneta Gop

Psycholog, doktor nauk humanistycznych w zakresie pedagogiki, wieloletni wykładowca i trener edukacji.

Zofia Kortas

Copywriter, właścicielka agencji Kortas Media. Od ponad 5 lat zajmuje się copywritingiem, projektowaniem zawartości stron WWW oraz marketingiem internetowym. Uparcie stoi na stanowisku, że warto inwestować w dobry tekst, bo to on jest podstawą efektywnej komunikacji z klientem. Prywatnie pasjonatka dobrej literatury i muzyki alternatywnej.

Anna Golan

Jestem psychologiem i seksuologiem klinicznym. Posiadam certyfikat Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. Od kilkunastu lat pracuję z osobami w trudnych sytuacjach życiowych, uwikłanymi w niesatysfakcjonujące związki, z osobami, które pragną wyzwolić się z narzucanych sobie ograniczeń i cieszyć się intymnością. Prowadzę terapie indywidualne oraz terapie par i małżeństw. Więcej na mój temat znajdziesz na stronie stronie   psychoterapiawarszawa.com.pl

Jakub turkowski

Fizjoterapeuta z pasji, copywriter z zamiłowania. Chłonie wiedzę i chętnie się nią dzieli, wychodząc z założenia, że ci którzy wiedzę posiadają, powinni się dzielić z tymi, którzy jej nie mają. Od ponad dekady pomaga innym wykorzystując swój szeroki wachlarz umiejętności. W zakres wchodzi zarówno pomoc pacjentom, jak i tłumaczenia/tworzenie tekstów. Wiecznie szuka nowych inspiracji.

Anna Starek-Wróbel

Na co dzień pracuję jako CMO w hostingu dedykowanym WordPressowi JDM.pl, tworzę i zmieniam strony internetowe oraz jestem copywriterką. Jako freelancerka współpracuję z firmami od 2006 roku. Prywatnie uwielbiam czytać książki, fotografować przyrodę, kocham koty oraz podróże. Więcej na mój temat znajdziesz na stronie cmo.im

Paula Kielar

Entuzjastka komunikacji oraz nowych technologii. Znajdująca radość w budowaniu strategii i szukaniu nowych rozwiązań. Zafascynowana procesem ewolucji i zmiany, jakim nieustannie poddany jest człowiek. Pomysłodawca i właściciel Umms.

Joanna Szymańska

Copywriterka od 7 lat zajmująca się tworzeniem treści marketingowych i nie tylko. Specjalizuje się w content marketingu i seo copywritingu.

W przerwach od pracy na swoim blogu dzieli się trochę prywatnym, trochę zawodowym życiem freelancerki. Z wykształcenia socjolog i gerontopedagog. Zakochana w swoich dzieciach, Szczecinie, psychologii społecznej i kinie sci-fi. Uwielbia długie wycieczki rowerowe bez względu na pogodę. Gdyby wybierała na mapie nowe miejsce do życia, z pewnością byłaby to Australia lub Portugalia.

Justyna Majewska

Absolwentka filozofii oraz analizy bezpieczeństwa i zagrożeń terrorystycznych. Przez kilkanaście lat pracowała jako reporter, prezenter i wydawca w największych polskich stacjach radiowych i telewizyjnych. Ma także doświadczenie w pracy przy kampanii wyborczej.
Dziś wspiera PR-owo firmy z sektora technologicznego i finansowego. Swoje doświadczenie wykorzystuje także podczas szkoleń medialnych i wizerunkowych.
Z wzajemnością zakochana w Warszawie i widoku z Rockefeller Center. Pod łóżkiem trzyma spakowaną walizkę, bo jak już marzy, to przeważnie o dalekich podróżach.

Piotr Ślusarczyk

Nauczyciel mianowany, edukator, wykładowca w Zakładzie Edukacji Polonistycznej i Kształcenia Ustawicznego Uniwersytetu Warszawskiego.

Autor publikacji naukowych o międzynarodowym zasięgu. Prowadzi szkolenia od ponad 9 lat.

Na dzieleniu się własną wiedzą i doświadczeniem z nauczycielami, pedagogami i dyrektorami szkół spędził już ponad trzy i pół tysiąca godzin, odwiedzając setki szkół w całej Polsce. Łączy działalność trenerską z aktywnością akademicką i pracą przy tablicy.

Może chciałbyś zrealizować z nami ciekawy projekt?

Jeśli potrzebujesz szkolenia, tekstu, webinaru albo szukasz jakiegoś szczególnego rozwiązania.