Szkolenie MATURA 2023 już dostępne!

11.04.2022

Photo by Green Chamaleon on Unsplash


Jakie zmiany niesie nowa matura w 2023 roku? Jak możemy się na nie przygotować? Odpowiadając na zapotrzebowania szkół i nauczycieli stworzyliśmy program, który pomoże uzupełnić wiedzę w zakresie zmian w programie matury 2023.

Nowa formuła egzaminu maturalnego z języka polskiego wymaga nowych metod dydaktycznych. Matura 2023 to zmiany, które obejmą obie formy egzaminu języka polskiego: pisemną i ustną, a także liczbę obowiązkowych przedmiotów czy czas przeprowadzania egzaminów. Nowa matura to nie tylko liczne nowości w organizacji egzaminów. To przede wszystkim zupełnie nowe elementy i inne kryteria oceniania. W roku 2023 i 2024 egzamin ósmoklasisty oraz egzamin maturalny zostaną przeprowadzone na podstawie wymagań egzaminacyjnych, a nie w oparciu o wymagania określone w podstawie programowej kształcenia ogólnego.

Jak można przygotować się na zmiany?

Przede wszystkim pedagodzy już dziś powinni poznać dokładnie wszystkie nowości w maturze. Dzięki temu szkoła i nauczyciele lepiej przystosują się do egzaminu w nowej formule. Przygotowaliśmy cykl szkoleń dotyczących zmian w maturze 2023, które ułatwiają sprostaniu temu wyzwaniu. Im szybciej ze zmianami zapoznają się nauczyciele, tym lepiej będą przygotowani do egzaminu maturalnego sami uczniowie. To zwiększa ich szasnę na sukces.

Szkolenie matura 2023 jest już dostępne na naszej stronie. Prowadzi je w formule warsztatów online wybitny tutor i wykładowca dr Piotr Ślusarczyk. Autor publikacji naukowych o międzynarodowym zasięgu. Prowadzi szkolenia od ponad 9 lat. Zachęcamy do zapisów, gdyż liczba miejsc na szkolenie dotyczące zasad nowej matury w 2023 roku jest ograniczona!

Inne teksty, które mogą Cię zainteresować

Inne informacje prasowe

O świadomym korzystaniu z urządzeń cyfrowych w Polsat News!

Czym jest cyfrowy detoks? Rozmowa w radiu Eska